Zhvishet deputetja e PS-së, ja si duket me bikini (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:12 20-08-2016 Zhvishet deputetja e PS-së, ja si duket me bikini (FOTO)

Deputetja e Prtisë Socialiste duket se po shijon pushimet me familjen jo shumë larg Shqipërisë dhe këtë herë është shfaqur ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shikojmë.

Olta Xhaçka është fotografuar me bikini teksa pushon me bashkëshortin e saj deputetin, Artan Gaçi si dhe vajzën e tyre të vogël.

Ajo ka zgjedhur pikërisht shtetin Greqinë për tu çlodhur dhe për të kaluar kohë me familjen.

 

olta_xhacka1_.jpgolta_xhacka.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026817083358765
array(1) { ["section"]=> string(59) "zhvishet-deputetja-e-ps-se-ja-si-duket-me-bikini-foto-50361" }