Zhvishet edhe Eni Çobani, për herë të parë avokatja publikon foto me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:55 12-08-2016 Zhvishet edhe Eni Çobani, për herë të parë avokatja publikon foto me bikini

Zhvishet edhe Eni Çobani, e njohur ndryshe si zonja Eni e “Shihemi në gjyq”.

Eni, për të parën herë ka publikuar një foto me bikini ngjyrë të kuqe ndërsa shkruan: “Me kënaqësinë e një ditë të re dhe një ngrohtësie të madhe shpirtërore”.

Dhe duhet thënë se avokatja duket mjaft në formë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025883913040161
array(1) { ["section"]=> string(80) "zhvishet-edhe-eni-cobani-per-here-te-pare-avokatja-publikon-foto-me-bikini-49513" }