Zhvishet ish-gruaja e Shkëlzen Berishës, Sadija në formë të shkëlqyer (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:21 02-08-2017 Zhvishet ish-gruaja e Shkëlzen Berishës, Sadija në formë të shkëlqyer (FOTO)

Në formë të shkëlqyer duket ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, Sadije Berisha.

Zonja Berisha ndodhet në Suedi dhe është duke kaluar një verë suedeze, siç e cilëson ajo, me fëmijët e saj. Ish-gruaja e Shkëlzenit ka veshur një palë bikini ngjyrë jeshile dhe dukshëm trupi i saj është “fit”. Së fundmi, zonja Berisha është parë të ushtrohet fort në palestër, ashtu sikurse edhe partneri i saj që punon menaxher ndërtimi por është gjithashtu tejet i dhënë pas palestrës.

Pavarësisht ndarjes me djalin e ish-kryeministrit, Sadije Berisha duket se ka superuar gjithçka dhe tashmë jeton e lumtur krah partnerit të ri e fëmijëve të saj, që siç shprehet, tanimë i janë bërë miq të mirë.

zhvish.jpg

 

saaaa.jpg

 

sadija1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070860385894775
array(1) { ["section"]=> string(79) "zhvishet-ish-gruaja-e-shkelzen-berishes-sadija-ne-forme-te-shkelqyer-foto-88077" }