Zhvishet modelja shqiptare, pozon nudo nga shtrati

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:08 23-10-2016 Zhvishet modelja shqiptare, pozon nudo nga shtrati

Modelja e njohur shqiptare Elena Lika e cila u bë edhe më e famshme në ‘Big Brother’ ka publikuar sot një foto tejet tunduese.

Në foto modelja shfaqet tërësisht e zhveshur me shikim nga dritarja dhe mbuluar me delikatesë me jorgan.

Lika ndodhet në Paris dhe nuk ka nguruar të publikojë foto të mëngjesit të saj duke e ndarë atë me të gjithë. 

elena_lika.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021766901016235
array(1) { ["section"]=> string(55) "zhvishet-modelja-shqiptare-pozon-nudo-nga-shtrati-57133" }