Zhvishet për revistën ‘V’ supermodelja Kendall Jenner, zbulon tatuazhin e ri (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:52 06-01-2017 Zhvishet për revistën ‘V’ supermodelja Kendall Jenner, zbulon tatuazhin e ri (Foto)

Supermodelja e njohur Kendall Jenner ka pozuar për revistën e njohur ‘V’ dhe në të njëjtën kohë ka nxjerrë në pah tatuazhin e ri.

21-vjeçarja mbante veshur një badi, bardhë e zi që i nxjerr në pah format perfekte.

Modelja ka tërhequr vëmendjen e fansave me tatuazhin në formë gjarpri që ndodhej në kofshën.

 kendall1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11221718788147
array(1) { ["section"]=> string(84) "zhvishet-per-revisten-v-supermodelja-kendall-jenner-zbulon-tatuazhin-e-ri-foto-64733" }