Zhvishet Ronela Hajati, publikon FOTO topless

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:10 09-10-2018 Zhvishet Ronela Hajati, publikon FOTO topless

Ajo njihet për natyrën e saj shpërthyese dhe pa komplekse.

Bëhet fjalë për këngëtaren simpatike, Ronela Hajati e cila shpeshherë ka thyer tabutë me guximin e saj.

Së fundmi këngëtarja ka tërhequr vëmendjen me një foto të postuar në Instagram.

Ronela ka pozuar topless, ndërsa drejt kamerës ka kthyer kurrizin, duke ruajtur kështu modestinë.

fhfh.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E quajti balenë e fuçi uthulle, Fifi i kthen përgjigje Ana Likës
‘Kasaphana’ në lokalin në BLLOK, personazhet e famshëm ‘marrin’ në mbrojtje Elvana Gjatën (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.02114200592041
array(1) { ["section"]=> string(51) "zhvishet-ronela-hajati-publikon-foto-topless-137207" }