Zinxhirë dhe dryna, Spahiu i AK: A e dini kush e ka rradhën?

Publikuar tek: politike, më 10:11 10-03-2016 Zinxhirë dhe dryna, Spahiu i AK: A e dini kush e ka rradhën?

Ditë më parë kreu i AK Kreshnik Spahiu, u shoqërua në polici pas protestës para Bashkisë së Tiranës ku aktivistët nuk lejuan futjen e kryebashkiakut Erion Veliaj brenda.

Por Kreshnik Spahiu nuk heq dorë. Ai publikon këtë foto ku aktivistët duken me zinxhirë dhe dryna në duar ndërsa pyet: “A e dini kush e ka rradhën?”

Dhe duket se Aleanca KuqeZi do i drejtohet Kryeministrisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lulzim Basha në Kosovë, takohet me zyrtarët e lartë të vendit
Meta takon përfaqësuesit e FMN: I njeh me axhendën e reformave prioritare në vend »
Article Logic
Execution time: 0.018680095672607
array(1) { ["section"]=> string(63) "zinxhire-dhe-dryna-spahiu-i-ak-a-e-dini-kush-e-ka-rradhen-34717" }