Zjarr i madh në klinikën e rehabilitimit, 17 të vdekur dhe 12 të plagosur

Publikuar tek: bota, më 18:59 12-01-2019 Zjarr i madh në klinikën e rehabilitimit, 17 të vdekur dhe 12 të plagosur

Një zjarr i madh ka përfshirë një klinikë rehabilitimi të drogës, ku 17 persona kanë humbur jetën dhe 12 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Sipas policisë vendore, zjarri shpërtheu kur pacientët dogjën dyshekë dhe u përpoqën të iknin nga klinika.

Zjarre të tilla janë shumë të përhapura në këtë vend.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes matematicieni më i shquar në botë, Sir Michael Atiyah
Tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra »
Article Logic
Execution time: 0.24852800369263
array(1) { ["section"]=> string(79) "zjarr-i-madh-ne-kliniken-e-rehabilitimit-17-te-vdekur-dhe-12-te-plagosur-148534" }