Zjarr në Tiranë, shpëtohet i moshuari

Publikuar tek: kulture-art, më 20:41 13-12-2018 Zjarr në Tiranë, shpëtohet i moshuari

Mbrëmje e sotme ka rënë zjarr në një banesë në kryeqytet.

Mësohet se banesa  e vjetër ndodhet mes disa pallateve në rrugën ‘Margarita Tutulani’.

Në të  jetonte një i moshuar, që fatmirësisht është shpëtuar nga fqinjët.

Forcat policia dhe zjarrëfiksja kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, policia po punon për zbardhjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çmimet letrare ‘Ballkanika’, ja cili është shkrimtari i njohur që përfaqëson Shqipërinë
Deklaratat e forta të Rudina Hajdarit, Berisha tregon nëse do largohet nga PD: Ajo është vajza e të atit »
Article Logic
Execution time: 0.0051758289337158
array(1) { ["section"]=> string(43) "zjarr-ne-tirane-shpetohet-i-moshuari-145059" }