Zogu i Tiranës ikën nga emisioni i mëngjesit, Aldo: Erdhe si zoçkë e vogël, u bëre...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:46 29-07-2016 Zogu i Tiranës ikën nga emisioni i mëngjesit, Aldo: Erdhe si zoçkë e vogël, u bëre...

Hermes Nikaj i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës i jep fund rrugëtimit të tij në emisionin e mëngjesit “Aldo Morning Show”.

Sot, si për herë të fundit, Zogu është shfaqur tejet i emocionuar ndërsa ka bërë me dije do të bëhet pjesë e një tjetër projekti dhe nuk do ikë nga Tv Klan.

“Zogu do na mungosh. Të uroj të shkosh lart e më lart. Erdhe si zoçkë e vogël këtu dhe je bërë një zog me flatra. Të rrosh e të na kujtosh. Më vjen për të qarë..”, i ka thënë Aldon Lipe “lamtumirë” në mënyrën e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038812875747681
array(1) { ["section"]=> string(85) "zogu-i-tiranes-iken-nga-emisioni-i-mengjesit-aldo-erdhe-si-zocke-e-vogel-u-bere-48080" }