Zogu i Tiranës merr një lajm të keq dhe qan në transmetim

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 05-05-2016 Zogu i Tiranës merr një lajm të keq dhe qan në transmetim

Zogu i Tiranës qan ‘’Live’’ në transmetim, pasi nuk mund ta përmbajë më veten. Ai ka marrë një lajm të keq dhe qan teksa raporton në qendër të Tiranës.

Zogu nuk i ka mbajtur lotët, duke ulur edhe kokën herë pas here kur po qëndronte ulur në mes të rrugës.

Aldon Lipe, drejtuesi i ‘’Aldo Morning Show’’ në TV Klan e ka pyetur disa herë se çfarë kishte, por ai nuk ka treguar. Dhe medoemos që nuk kanë munguar edhe batutat mes tyre.

Gjithçka ka nisur mirë, Zogu ka qenë në humor, madje është rrotulluar disa herë për të treguar veshjen e tij të re, por s’ka qenë e thënë. Dikush i ka dhënë një informacion që e ka dërrmuar.

BISEDA:

Aldo: Kush është ai që të ka shkruajtur? E njoh unë?

Zogu: Eeee, Jo. Po kush tha se është ai? (Qesh) Oh vdeksha për ty, ti ma ngre humorin mua!

Aldo:Na qenka mërzitur Zogu…Qaj Qaj se si i thoshin asaj fjalës ‘’lirohesh’’. Të keqen e atyre buzëve që të kanë vajtur te hunda…

Zogu: Po burrat nuk qajnë…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02565598487854
array(1) { ["section"]=> string(63) "zogu-i-tiranes-merr-nje-lajm-te-keq-dhe-qan-ne-transmetim-39544" }