Zogu i Tiranës momente të nxehta: Më thuaj që s’mundem dhe do ta tregoj! (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:00 06-10-2016 Zogu i Tiranës momente të nxehta: Më thuaj që s’mundem dhe do ta tregoj! (FOTOT)

Do pyesni se nga bëhet Zogu i Tiranës pas largimit nga ‘’Aldo Morning Show’’ në TV Klan? Zogu është mirë e bukur duke u marrë me biznesin e tij, një sallon estetike dhe duke konsoliduar lidhjen me të fejuarën, Anxhelën.

Por Zogu (Hermes Nikaj) nuk mund të qëndrojë pa provokuar.

Me dy foto tepër sensuale, njëra prej të cilave pjesë e disa fotografive që po realizon, Zogu jep disa mesazhe të rëndësishme, sipas këndvëhstrimit të tij.

Zhveshur në dush dhe teksa e fejuara i bën masazh në stil Monroe, Zogu shkruan: ‘’Më thuaj që unë nuk mundem dhe do ta tregoj që po. Dashuria ime në stil Marilin Monroe...foto artistike që, duhen parë dhe kuptuar si të tilla...sensualiteti është art!’’.

zog2.jpg

zog.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029304027557373
array(1) { ["section"]=> string(82) "zogu-i-tiranes-momente-te-nxehta-me-thuaj-qe-s-mundem-dhe-do-ta-tregoj-fotot-55228" }