Zogu Nelson parashikon fituesin e ndeshjes Shqipëri-Francë

Publikuar tek: sport, më 13:22 15-06-2016

Pas zvarranikut, Iguana Arang, është Zogu Nelson ai që  ka parashikuar fituesin e ndeshjes mes Francës dhe Shqipërisë.

Zogu Nelson, i angazhuar nga “Eurosport”, ka parashikuar fitoren e Francës. Për më shumë shikojeni videon.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fenomenale, Blendi Fevziu në Marsejë rrethohet nga kaq shumë ”Shqiponja’’ (FOTO)
Flamuri gjigand shqiptar që do hapet sot në Francë, flet krijuesi: Kushtoi 15 mijë euro »
Article Logic
Execution time: 0.052788972854614
array(1) { ["section"]=> string(64) "zogu-nelson-parashikon-fituesin-e-ndeshjes-shqiperi-france-43594" }