Zogut të Tiranës i bie në kokë për një politikan të PD-së: Dy metra e…sa i mirë ky…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:07 30-11-2015 Zogut të Tiranës i bie në kokë për një politikan të PD-së: Dy metra e…sa i mirë ky…

Përditë Zogu i Tiranës, me emrin e vërtetë Hermes Nikaj, na habit. Si çdo ditë të javës ai raporton nga Tirana për ‘’Aldo Morning Show’’’, por sot ka bërë rrëfimin e rrallë se si është mahnitur nga një polikan i djathtë, ish-ministri i Drejtësisë Enkeleid Alibeaj. Tashmë Alibeaj, i njohur për figurën e tij simpatike, është drejtor i Departamentit të Sigurisë në PD, pas humbjes së garës për Bashkinë e Fierit.

Por çfarë i ka bërë përshtypje Zogut të Tiranës te ai?

Shtatlartësia dhe ‘’se sa i mirë ishte’’, sipas Zogut.

“Sa i mirë ky mo…e…2 metra, ngela unë kështu!’’, u ka treguar gjithë shqiptarëve mbresat e tij në TV, për Alibeajn, Zogu i Tiranës.

Që Zogu e vlerëson të bukurën s'ka diskutim, por këto rrëfimet e tij po tërheqin shumë vëmendjen. Nuk dihet nëse e ka nga sinqeriteti, apo për pak audiencë më shumë...

enkeleidalibeajzogutirones

Enkeleid Alibeaj dhe Hermes Nikaj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03330397605896
array(1) { ["section"]=> string(87) "zogut-te-tiranes-i-bie-ne-koke-per-nje-politikan-te-pd-se-dy-metra-e-sa-i-mire-ky-26588" }