Zonja e parë e SHBA Michelle Obama shokon, shfaqet pa flokë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:55 25-03-2015 Zonja e parë e SHBA Michelle Obama shokon, shfaqet pa flokë

Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës është vënë në fokus të mediave rozë për shkak të paraqitjes së saj të çuditshme në televizionin “Jeopardy”. Michelle është shfaqur me një look të ri, ku nuk duken aspak flokët e saj me volum.

Pyetja nëse ajo ka rruajtur flokët është ngritur tashmë në të gjitha mediat online nga publiku. Ndoshta, koka e saj është kapur nga një kënd i aparatit fotografik duke krijuar dritë-hijë të flokëve të kapura.

Ajo ka qenë e ftuar në programacionin “Healthy Cooking with Michelle Obama”. Pavarësisht kësaj, Michelle është shfaqur në programacion me vetëbesimin, vendosmërinë dhe karakterin e fortë të përhershëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013080835342407
array(1) { ["section"]=> string(63) "zonja-e-pare-e-shba-michelle-obama-shokon-shfaqet-pa-floke-6949" }