Zonja e Parë në gjendje të RËNDË shëndetësore, refuzon të marrë MJEKIMET

Publikuar tek: bota, më 19:11 16-04-2018 Zonja e Parë në gjendje të RËNDË shëndetësore, refuzon të marrë MJEKIMET Ish-Zonja e Parë, Barbara Bush

Lajmi se ish-Zonja e Parë e Amerikës, nënë e gjashtë fëmijëve Barbara Bush është në gjendje të rëndë shëndetësore, ka marrë dhenë.

Sipas mediave të huaja, 92 vjeçarja nuk pranon asnjë mjekim të ardhur nga qendrat shëndetësore, ndërsa ka kërkuar vetëm pak qetësi .

Familjarët mësohet se po i rrinë mjaft pranë, ndërsa bashkëshortja e George H. Bush raportohet se nuk arrin dot më të komunikojë me ta.

Barbara Bush është gjithashtu nëna e ish-Presidentit George W. Bush dhe ish-Guvernatorit të Floridës, Jeb Bush.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr MASIV mes të burgosurve, raportohen 7 të vdekur
Vazhdojnë sulmet ndaj MEDIAS: Vritet në mënyrë misterioze gazetarja e njohur »
Article Logic
Execution time: 0.039513111114502
array(1) { ["section"]=> string(78) "zonja-e-pare-ne-gjendje-te-rende-shendetesore-refuzon-te-marre-mjekimet-117118" }