Zonja Obama, mesazh për të dashuruarit, foton e saj me Presidentin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:19 14-02-2015 Zonja Obama, mesazh për të dashuruarit, foton e saj me Presidentin Foto e postimit ne twitter te zonjes se pare

Love is all you need. “Dashuria është gjithçka duhet”. Ky është postimi që ka hedhur pak më parë në twitter zonja e parë e Shtëpisë së Bardhë Michele Obama. Zonja Obama ka marrë një kartolinë nga president ii Shteteve të Bashkuara para se ai të nisej në një udhëtim disa ditor. Por zonja e parë ka shfrytëzuar këtë ditë të Shën Valentinit për të postuar foton e përqafimit me Barakun, ndërkohë që pusullën e kishte marrë një ditë më parë. Duket se dhe çifti presidencial amerikan, e ka pritur me ngazëllim këtë festë të Shën Valentinit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01784610748291
array(1) { ["section"]=> string(69) "zonja-obama-mesazh-per-te-dashuruarit-foton-e-saj-me-presidentin-3357" }