Zonja Tefta heq përparsen e gatimit dhe vesh rrobat e banjës, me të birin shijon detin e Dhërmiut

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:27 03-09-2016 Zonja Tefta heq përparsen e gatimit dhe vesh rrobat e banjës, me të birin shijon detin e Dhërmiut

Jeni mësuar ta shihni gjithnjë me përparsen e bardhë teksa ju jep çdo mëngjes recetat e saj të gatimit. Zonja Tefta ka vendosur të lërë pas ushqimin dhe të shijë për disa ditë detin e mrekullueshëm të jugut të vendit.

Ajo që ka qenë në plazhin e Dhërmiut së bashku me të birin e saj, Ilir Pajenga, i cili është Drejtor i Hetimit Tatimor për jugun e Shqipërisë.

70 vjeçarja duhet komplimentuar pasi nuk i tregon aspak vitet që ka mbi supe.

14215155_10157355181725263_1147441059_o.jpg

14191441_10157355181860263_1424831971_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022613048553467
array(1) { ["section"]=> string(102) "zonja-tefta-heq-perparsen-e-gatimit-dhe-vesh-rrobat-e-banjes-me-te-birin-shijon-detin-e-dhermiut-51791" }