Zv/drejtori i “Top Channel” darkon me personazhet e njohur, flet për plane të mëdha

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:06 22-02-2017 Zv/drejtori i “Top Channel” darkon me personazhet e njohur, flet për plane të mëdha

Erion Ylli, zv.drejtori i një prej televizioneve më të mëdha në vend, “Top Channel”, njëkohësisht dhe miku i ngushtë i familjes Hoxha, është shumë i ndjeshëm ndaj projekteve artistike të ekranit ku punon.

Ai është shfaqur pranë këngëtares së njohur Era Istrefi dhe menaxherit të saj, Faton Shoshi. Teksa janë duke drekuar ata me siguri gjejnë kohë të diskutojnë dhe për planet e ardhshme, nisur nga diçitura me të cilën Erioni shoqëron foton: “Kohë të bukura, miq të mirë, plane të mëdha”, – shkruan ai. Kujtojmë që Era u shpall fituese e tri çmimeve në “Top Awards” dhe nga studiot e “Top Albania Radio” mori një çmim të rëndësishëm ndërkombëtar. (Who)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030091047286987
array(1) { ["section"]=> string(86) "zv-drejtori-i-top-channel-darkon-me-personazhet-e-njohur-flet-per-plane-te-medha-69532" }