Zv.kryeministri Peleshi dhe kryebashkiakët Sejdini e Filo, bashkë për Skëndërbeun

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:14 06-08-2015 Zv.kryeministri Peleshi dhe kryebashkiakët Sejdini e Filo, bashkë për Skëndërbeun Niko Peleshi, Sotiraq Filo dhe Qazim Sejdini pas fitores se Skenderbeut

Zëvëndëskryeministri Niko Peleshi, kryebashkiaku i Korçës Sotiraq Filo dhe kryebashkiaku i Elbasanit Qazim Sejdini janë bërë bashkë për ndeshjen historike të ekipit të Skënderbeut kundër Milsamit.

Kjo foto është shkrepur pas fitores që u vulos me 2 gola nga ekipi korçar në Elbasan Arena. Sigurisht që dy korçarët kishin arsye për t’u krenuar me djemtë e skuadrës së tyre, me të cilët në fakt, mbrëmë u krenua e gjithë Shqipëria.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025145053863525
array(1) { ["section"]=> string(86) "zv-kryeministri-peleshi-dhe-kryebashkiaket-sejdini-e-filo-bashke-per-skenderbeun-17864" }