Zv.kryeministri shqiptar pushime në jahtin super luksoz në Kroaci (Foto)

Publikuar tek: rajon, më 20:50 10-08-2018 Zv.kryeministri shqiptar pushime në jahtin super luksoz në Kroaci (Foto)

Miliarderi nga Kosova, zvkryeministri Behgjet Pacolli është duke kaluar pushimet me familjen e tij.

Ministri i Jashtëm i Kosovës ka zgjedhur bregdetin e Kroacisë për të kaluar pushimet me gruan dhe fëmijët.

Në rrjetet sociale ai ka shpërndarë disa foto nga jahti luksoz “Va Bene”.

“Mbas shumë pune dhe stresi, më në fund një mbrëmje e mrekullueshme, në “Diamond- Vabene”, para Dubrovnikut, më familjen time”, shkruan Pacolli në Facebook.

ert3eg4e5ggh.jpg

drgerg4th45h5h.jpg

wfgr3ghdfhdfh45.jpg

sdthwerth45hdfh.jpg

srth45rh45h45j.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon KE për korrigjimin e kufijve: Zgjidhja të jetë në përputhje me të drejtën ndërkombëtare
»
Article Logic
Execution time: 0.032373905181885
array(1) { ["section"]=> string(77) "zv-kryeministri-shqiptar-pushime-ne-jahtin-super-luksoz-ne-kroaci-foto-130747" }