Zyliha Miloti, aktorja e të gjitha roleve që nuk i tregon kurrsesi 70 vite jetë (Video-përshëndetje)

Publikuar tek: kulture-art, më 09:51 14-04-2016

Qindra role në karrierën e saj brilante dhe përherë e dashur nga publiku, aktorja Zyliha Miloti me plot 70 vite jetë duket sikur ka ndalur kohën.

Diva e humorit shqiptarka bërë një video përshëndetje për fansat e Olti Currit dhe nuk mund të mos bjerë në sy forma e saj e shkëlqyer fizike.

“Artisja e Merituar" shkodranenuk e ka humbur aspak freskinë e hijeshinë që mesa duket e ka në shpirt.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Televizioni francez promovon Shqipërinë: Kjo perlë që nuk e kemi njohur
Irma Libohova ka ditëlindjen, Rama i çon dhuratën surprizë »
Article Logic
Execution time: 0.022481918334961
array(1) { ["section"]=> string(103) "zyliha-miloti-aktorja-e-te-gjitha-roleve-qe-nuk-i-tregon-kurrsesi-70-vite-jete-video-pershendetje-37664" }