Zyra luksoze dhe me shije e Eni Çobanit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:09 25-11-2016 Zyra luksoze dhe me shije e Eni Çobanit

Eni Çobani është një nga juristet më të njohura në Shqipëri edhe për faktin se prej kohësh ndërmjetëson për konflikte të ndryshme në emisionin “E diela shqiptare”.

Interesi nuk mungon as për ambientin ku punon Çobani. Vet juristja publikon shpesh foto nga zyra e saj e punës që është e arreduar me shumë shije dhe luksi nuk mungon.

Së fundmi, Eni Çobani u rikthye në vëmendje me daljen publike në krah të Grida Dumës gjatë takimit që zhvilluan me gratë e Ersekës për zgjedhjet e parakoshme që u zhvilluan në atë bashki. 

Screenshot_6.png

Screenshot_5.png

Screenshot_4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082530975341797
array(1) { ["section"]=> string(45) "zyra-luksoze-dhe-me-shije-e-eni-cobanit-60702" }