Zyrtare/ Afroi Ronaldon në skuadër, largohet drejtori i njohur i JUVENTUSIT

Publikuar tek: sport, më 19:44 25-10-2018 Zyrtare/ Afroi Ronaldon në skuadër, largohet drejtori i njohur i JUVENTUSIT

Juventus zyrtarizon largimin e drejtorit gjeneral Giuseppe Marotta.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Juventusi ka zyrtarizuar largimin e drejtorit gjeneral Marrota nga skuadra bardhezi.

Ishte folur prej kohësh për largimin e tij nga Juventus dhe ditën e sotme ka ardhur edhe zyrtarizimi i klubit. Marrota ishte një prej drejtuesve më të mirë te skuadra torineze ku afroj lojtarë me emër dhe disa prej tyre me parametro 0 duke treguar zotësi në merkato.

Tashmë flitet se ish drejtuesi i Juventusit është në bisedime me një tjetër skuadrë italiane, Interin dhe nuk pritet të ndryshoj kampionat, por do të ngelet sërish në Itali.

marota-300x277.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « IBRAHIMOVIC nuk u beson “shifrave”, ylli suedez “parakalohet” nga futbollisti i KOMBËTARES
Futbolli shqiptar e pëson sërish nga krimi, arrestohet gjyqtari i Superiores »
Article Logic
Execution time: 0.041697978973389
array(1) { ["section"]=> string(80) "zyrtare-afroi-ronaldon-ne-skuader-largohet-drejtori-i-njohur-i-juventusit-139108" }