Zyrtare: Dani Alves bëhet pjesë e klubit gjigand italian

Publikuar tek: sport, më 20:16 26-06-2016 Zyrtare: Dani Alves bëhet pjesë e klubit gjigand italian

Mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves është zyrtarisht pjesë e klubit të Juventusit edhe pse pritej të ndodhte brenda disa javësh.

Bardhezinjtë kampionë të Serie A, i kanë uruar mirëseardhjen mbrojtësit brazilian me anë të një postimi në Twitter. “Shikoni kush mbërriti në Torino. Mirë se erdhe Dani Alves”, shkruan Juventus FC.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Futbollisti merr pasaportën diplomatike: Faleminderit
Belgjika i bashkohet Gjermanisë dhe Francës në çerekfinale pas fitores së thellë »
Article Logic
Execution time: 0.021612167358398
array(1) { ["section"]=> string(61) "zyrtare-dani-alves-behet-pjese-e-klubit-gjigand-italian-44666" }