Zyrtare, ja kur fillon “Big Brother 9”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:12 03-03-2017 Zyrtare, ja kur fillon “Big Brother 9”

Është zbuluar data zyrtare e fillimit të “Big Brother Albania 9”, edhe pse me kohë është bërë e ditur që do jetë muaji mars.

Produksioni i Big Brother ka njoftuar se data e fillimit do jetë 18 Mars ora 21:00 në Top Channel si dhe në kanalet e dedikuara Big Brother 1& 2 të cilat do të ofrohen me pagesë nëpërmjet platformës Digitalb, bën të ditur imalbana.com.

“Big Brother” do drejtohet sërish nga Arbana Osmani duke premtuar dhe surpriza pa fund.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020671129226685
array(1) { ["section"]=> string(41) "zyrtare-ja-kur-fillon-big-brother-9-70685" }