Zyrtare: Ja me kë do përballet Florian Marku në 14 shtator

Publikuar tek: sport, më 22:14 08-08-2018 Zyrtare: Ja me kë do përballet Florian Marku në 14 shtator

Sfida e radhës e Florian Markut në ringun e MMA do të jetë kundër sportistit rus Sergey Klyuev.

Ndeshja do të zhvillohet në 14 shtator në sallën e Sportit "Bill Clinton" në Ferizaj. Klyuev është një sportist i ri nga rusia me 7 ndeshje, 6 fitore dhe 1 humbje. Ndërsa Marku vjen pas një fitoreje kundër sportistit në MMA serb të cilin e mposhti për 90 sekonda në Tiranë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U rikthye te Milan, MALDINI gati akordin me mesfushorin e gjigantit anglez
»
Article Logic
Execution time: 0.024185180664062
array(1) { ["section"]=> string(64) "zyrtare-ja-me-ke-do-perballet-florian-marku-ne-14-shtator-130557" }