Zyrtare, Kukësi gjen trajnerin e ri (EMRI)

Publikuar tek: sport, më 17:41 02-01-2018 Zyrtare, Kukësi gjen trajnerin e ri (EMRI)

Kampionët e Shqipërisë, Kukësi ka gjetur akordin me trajnerin e ri që do të drejtojë skuadrën në dy fazat në vijim.

Mësohet se trajneri i kuksianëve do të jetë austriaku Peter Pacult.

Austriaku që më herët ka qenë trajner i një sërë skuadrash të njohura në Gjermani dhe Austri, ka firmosur për verilindorët, konfirmon news 24.

Nuk bëhen të ditura shumë detaje rreth pasuesit të Milinkoviç, por nga CV-ia e tij ai duket një trajner i niveleve të larta. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjesti human i Majlinda Kelmendit, sakrifikon Medaljen e Artë, ilaçe për fëmijët me kancer
Mbrojtësin hollandez e kërkojnë të gjithë, futet në garë edhe Barcelona »
Article Logic
Execution time: 0.02118182182312
array(1) { ["section"]=> string(46) "zyrtare-kukesi-gjen-trajnerin-e-ri-emri-105188" }