Zyrtare, mosrruajtja e sqetullave është trendi më i ri

Publikuar tek: bota, më 14:18 09-07-2015 Zyrtare, mosrruajtja e sqetullave është trendi më i ri

Nuk nevojitet shumë punë për të nisur një trend të ri në vitin 2015. Do të mjaftonin disa foto të veçanta në Instagram, ndoshta në formë sfide, për të startuar një fushatë virale.

Duket se fushata më e re në shenjë feminizmi, është divorci i femrave me briskun. Femra të shumta në rrjetet sociale, bloge e veçanërisht në Instagram po pozojnë me sqetullat e tyre të parruajtura. E ndërsa dukur aktroja e famshme e Hollywood-it, Julia Roberts u qesh nga fansat dhe media, pasi ekspozoi disa qime të sqetullave, sot diçka e tillë duket pothuajse normale.

Kohërat kanë ndryshuar dhe është bërë e pranueshme për femrat të flakin të gjitha produktet dhe të shijojnë natyralitetin e trupit të tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020031929016113
array(1) { ["section"]=> string(59) "zyrtare-mosrruajtja-e-sqetullave-eshte-trendi-me-i-ri-15718" }