Zyrtari i lartë i PD publikon mesazhet që fshiu Rama, zënka e kryeministrit me një anëtar të LSI

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:02 15-05-2017 Zyrtari i lartë i PD publikon mesazhet që fshiu Rama, zënka e kryeministrit me një anëtar të LSI

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një bisedë e cila sipas tij është bërë mes kryeministrit Edi Rama dhe një anëtari të LSI.

Berisha shkruan se foton e mëposhtme një qytetar ia ka nisur kryeministrit por Rama e ka fshirë menjëherë.

“Dialogu ne rrjetin social i mbatharakut Edvin Kristaq Paniku me nje anetar te LSI, ne te cilen tregon konceptin e tij per zyren dhe detyren e kryeministrit dhe -fotoja qe i poston ne FB nje qytetar dixhital, te cilen ai e fshin menjehere!”, shkruan Berisha.

566666.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033132076263428
array(1) { ["section"]=> string(101) "zyrtari-i-larte-i-pd-publikon-mesazhet-qe-fshiu-rama-zenka-e-kryeministrit-me-nje-anetar-te-lsi-78686" }