Zyrtari i LSI tallet me Ramën: Mirë shqiptarët dhe Hillarin i more në qafë, po me Juven çfarë pate?!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:30 04-06-2017 Zyrtari i LSI tallet me Ramën: Mirë shqiptarët dhe Hillarin i more në qafë, po me Juven çfarë pate?!

Këshilltari pranë grupit Parlamentar të LSI, Dritan Kaba pas humbjes së Juventusit ka ironizuar përmes sarkazmës kryeministrin Edi Rama.

“Mirë shqiptarët dhe Hillarin i more në qafë, po me Juven çfarë pate?!” shkruan Kaba duke bërë kësisioj Ramën “fajtor” për humbjen e bujshme të “Zonjës së Vjetër”.

drrr.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020931959152222
array(1) { ["section"]=> string(102) "zyrtari-i-lsi-tallet-me-ramen-mire-shqiptaret-dhe-hillarin-i-more-ne-qafe-po-me-juven-cfare-pate-81140" }