'Zyrtarisht e martuar' HABIT këngëtarja shqiptare, poston FOTON me unazë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:12 07-07-2018 'Zyrtarisht e martuar' HABIT këngëtarja shqiptare, poston FOTON me unazë Era Istrefi

Atmosfera e festës së ditëlindjes dhe dhuratave të shtrenjta duket se nuk ka kaluar për Era Istrefin.

Ja ku na vjen një tjetër surprizë që nuk e prisnim prej saj.

Ditën e djeshme ajo ka postuar një foto, me një unazë Cartier në gisht, ku po te mos ishte për sqarimin që vet i ka bërë fotos, me siguri do ta kishim besuar që ajo është e martuar.

Në fakt Era ka shkruar: “Zyrtarisht e martuar me veten” ! Sigurisht, kjo duket një lojë nga ana e këngëtares por asnjëherë nuk i dihet ndoshta martesa është në planet e afërta të saj.

36853540_1834719826571795_9125979620443684864_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0362389087677
array(1) { ["section"]=> string(76) "zyrtarisht-e-martuar-habit-kengetarja-shqiptare-poston-foton-me-unaze-127132" }