1 ditë para “El Clasico”, publikohen formacionet më të mira të të gjitha kohërave

Publikuar tek: sport, më 19:32 22-12-2017 1 ditë para “El Clasico”, publikohen formacionet më të mira të të gjitha kohërave

Dita e nesërme sjell përballjen më të rëndësishme të javës, “El Clasico” luhet për herë të parë në mesditë.

Por pavarësisht orarit, nuk zbehet rëndësia e kësaj përballje që përplas dy gjigandët e futbollit, Barcelona dhe Real Madrid.

Por pak orë para fillimit të sfidës, gazeta spanjolle, “Marca” ka publikuar dy formacionet më të mira të të gjitha kohëvare për të dyja skuadrat.

Në formacionet e “Marca” bie në sy që një pjesë e mirë e lojtarve janë ende aktiv, gjë që tregon për nivelet e larta në të cilat luajnë këto skuadra aktualisht.

Real Madrid

15139337049022-1513964088.jpg

Barcelona

15139338743449.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02877402305603
array(1) { ["section"]=> string(85) "1-dite-para-el-clasico-publikohen-formacionet-me-te-mira-te-te-gjitha-koherave-104049" }