1 kg drogë në makinë, arrestohen dy maqedonas në Qafë-Thanë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:29 21-09-2015 1 kg drogë në makinë, arrestohen dy maqedonas në Qafë-Thanë

Dy shtetas maqedonas janë arrestuar në Qafë-Thanë pasi iu gjetën 1 kilogramë drogë.

Droga e llojit kanabis-sativa ishte efshehur në sediljen e pasme të makinës tip “Volkswagen” me targa SK1191AD. Të arrestuarit janë shtetasit Armen Schneider dhe Burim Rexhepi. Materialet i kaluan Prokurorisë për hetim të mëtejshëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përpara dëshmorëve ngrihen flamujt arabë, ironizon Lame: E bitisëm andej nga e nisëm
A u dekonspirua operacioni i Poliçanit ku u arrestua vëllai i kryebashkiakut Zotkaj? Përgjimet flisnin për një ‘’ngarkesë të madhe’’ droge… »
Article Logic
Execution time: 0.013221025466919
array(1) { ["section"]=> string(64) "1-kg-droge-ne-makine-arrestohen-dy-maqedonas-ne-qafe-thane-21293" }