1 kg kokainë dhe 6 doza heroinë iu gjetën në automjet, arrestohet 32 vjeçari shqiptar në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 16:09 30-07-2015 1 kg kokainë dhe 6 doza heroinë iu gjetën në automjet, arrestohet 32 vjeçari shqiptar në Itali

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga karabinierët e Portogruaro në bashkëpunim me efektivët e Guardia di Finanzia në Itali.

Edison Isufi, 32 vjeç, banues në Vicenza është arrestuar pasi në automjetin e tij tip Renault Clio janë zbuluar një kilogram kokainë dhe gjashtë doza heroinë.

Pas arrestimit të 32 vjeçarit dhe sekuestrimit të lëndës narkotike, tashmë çështja u ka kaluar prokurorëve italianë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Talebanët zgjedhin liderin e ri Akhtar Mohammad Mansour, pas vdekjes së Mulla Omarit
Përplasen tre makina në zonën e Laprakës, disa persona të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.011261940002441
array(1) { ["section"]=> string(99) "1-kg-kokaine-dhe-6-doza-heroine-iu-gjeten-ne-automjet-arrestohet-32-vjecari-shqiptar-ne-itali-17336" }