1 metër borë në Dardhë, pritet dyndje turistësh në fundjavë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:37 18-01-2017
Dardhe by newsbomb-al

Dëbora ka arritur trashësinë 1 metër në fshatin turistik Dardhë.

Policia bën me dije se rruga është e kalueshme vetëm me zinxhirë ndërsa tre mjete borëpastruse po punojnë për të hapur rrugën.

Sakaq, pritet një dyndje turistësh të cilët dashurojnë borën dhe natyrën malore këtë fundjavë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studimi/ Zbuloni cilat janë mediat online në ngjitje dhe ato në zbritje në Shqipëri, si dhe pronarët e vërtetë të tyre
Shpërndante heroinë te shkolla ‘Partizani’ në Tiranë, arrestohet në flagrancë 32-vjeçari (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.010417938232422
array(1) { ["section"]=> string(70) "1-meter-bore-ne-dardhe-pritet-dyndje-turistesh-ne-fundjave-video-65892" }