1 milion dollarë fitime në vit, kjo është prostituta më e pasur në botë

Publikuar tek: bota, më 17:41 26-05-2019 1 milion dollarë fitime në vit, kjo është prostituta më e pasur në botë

Është 27-vjeç dhe është ‘punëtorja’ më e madhe në fushën e saj. Allice Little është prostituta që fiton më shumë para se asnjë tjetër dhe jeton në Nevada të Amerikës.

Ajo e kosnideron veten si një biznesmene dhe punon më shumë se 80 orë në javë.

Vetëm nga puna e saj, pa konsideruar sponsoret që e mbulojnë, ajo fiton 1 milion dollarë dhe ndihet shumë mirë.

Sigurisht që ajo është dhe një vajzë shumë e bukur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069370269775391
array(1) { ["section"]=> string(77) "1-milion-dollare-fitime-ne-vit-kjo-eshte-prostituta-me-e-pasur-ne-bote-165777" }