‘1 minutë para se ta zinte gjumi’, Arbana dhe Eduarti nuk fshihen më, regjisori publikon foton romantike në stadium

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:32 18-11-2019 ‘1 minutë para se ta zinte gjumi’, Arbana dhe Eduarti nuk fshihen më, regjisori publikon foton romantike në stadium Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani

Mes shumë personazheve të njohur që shijuan emocionet e ndeshjes Shqipëri-Francë, ishte edhe moderatorja e njohur Arbana Osmani. Por Arbana nuk ishte vetëm, por në super shoqëri. Me moderatoren ndodhej, regjisori Eduart Grishaj.

Veshur me të kuqen e Kombëtares e me kokën e mbështetur tek supi i Grishajt, moderatorja shihet më e lumtur se kurrë.

Foton e ka postuar vetë Eduarti i cili duke falenderuar fotografin shkruan:

 ‘E paske shkrep fiks 1 minutë para se ta zinte gjumi Arbanën’.

Pas kësaj foto, nuk ka më dyshime. Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë çifti më i ri i shoëbizit shqiptar.

Screenshot_1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10133194923401
array(1) { ["section"]=> string(118) "1-minute-para-se-ta-zinte-gjumi-arbana-dhe-eduarti-nuk-fshihen-me-regjisori-publikon-foton-romantike-ne-stadium-186316" }