1 Qershori, gazetari publikon një foto me mesazhin e fortë që duhet ta lexojë gjithkush

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:41 01-06-2017 1 Qershori, gazetari publikon një foto me mesazhin e fortë që duhet ta lexojë gjithkush

Sot në festën e fëmijëve, gazetari i njohur Edi Oga publikon një foto shoqëruar me një mesazh të fuqishëm që duhet ta lexojë gjithkush,

“Sot është 1 Qershor. Edhe për këtë fëmijë. Atë nuk e tërheqin lojrat që tërheqin moshatarët e tij... makinat, topat, pllejstejshonat, tabletat... atë e tërheq prej hunde aroma e bukës në furrë, e asaj bukës që nuk e hëngri dot mbrëmë, por beson në bujarinë e të zotit të dyqanit, dhe do ta hajë pas pak...
Unë fëmijëve të mi do ti blej dhurata për festën e tyre, por do t'u tregoj dhe shpjegoj edhe këtë foto...”, shkruan Oga.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010128021240234
array(1) { ["section"]=> string(92) "1-qershori-gazetari-publikon-nje-foto-me-mesazhin-e-forte-qe-duhet-ta-lexoje-gjithkush-80784" }