1 Qershori, Rudina Dembacaj i dhuron vajzës një biçikletë, Marku i mëson t’i japi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:47 01-06-2020 1 Qershori, Rudina Dembacaj i dhuron vajzës një biçikletë, Marku i mëson t’i japi (FOTO) Rudina Dembacaj me vajzën Viktoria

Sot është festa e tyre, dhe në këtë ditë fëmijët ndihen më të lumtur se kurrë. Pjesa më e bukur për ta padyshim është ajo e dhuratave. Fundja, kush nuk i ka qejf dhuratat?!

Ndër fëmijët që janë surprizuar ditën e sotme, është edhe vajza e Rudina Dembacaj. Aktorja ka postuar në rrjetet sociale video me dhuratën e të bijës, një biçikletë.

2.jpg

Vogëlushja shihet të “hidhet përpjetë” nga gëzimi, dhe menjëherë tenton që ta ngasë.

4.jpg

Në videot e postuara nga Rudina, shfaqet edhe Marku, i cili e ndihmon Viktorian të ngjitet në biçikletë.

5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097141265869141
array(1) { ["section"]=> string(91) "1-qershori-rudina-dembacaj-i-dhuron-vajzes-nje-biciklete-marku-i-meson-t-i-japi-foto-208630" }