1 ton drogë e zbuluar sot në Vlorë, deputeti i PD tallet keq me policinë: Vetëm agjentët e Rusisë mund ta mohojnë këtë sukses

Publikuar tek: aktualitet, më 15:24 16-03-2018 1 ton drogë e zbuluar sot në Vlorë, deputeti i PD tallet keq me policinë: Vetëm agjentët e Rusisë mund ta mohojnë këtë sukses Thasët e hashashit zbuluar sot në Mifol

Ditën e sotme rreth 1 ton drogë e llojit kanabis u zbulua në Mifol të Vlorës.

Hashashi, thasë-thasë ishte hedhur në gropat e mbushura me ujë dhe kanë qenë vetë banorët ata të cilët kanë njoftuar policinë për drogën e hedhur rrugëve.

Në këtë kontekst deputeti i PD Edi Paloka ironizon policinë e shtetit duke thënë se vetëm “agjentët e Rusisë mund ta mohojnë këtë sukses”.

REAGIMI I PLOTË I PLAOKËS:

Tjeter “sukses” i policise se Rames kunder trafikut te droges. Policia e Rames , pa ndihmen e asnje partneri nderkombetar “kapi” nje ton droge prane Mifolit ne Vlore. Drogen e nxorri lumi ne shesh dhe fshataret e denoncuan po vetem agjentet e Rusise mund te mohojne se ky eshte nje “sukses” i vete Rames ne luften kunder droges. Pronaret e droges po kerkohen se mos i nxjerr dhe ata lumi ne ndonje vend.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKANDALI me pronat, ARRESTOHET PRESIDENTI i Klubit të Futbollit
Bushati në Sarajevë: Moment i favorshëm për zgjerimin »
Article Logic
Execution time: 0.012826919555664
array(1) { ["section"]=> string(130) "1-ton-droge-e-zbuluar-sot-ne-vlore-deputeti-i-pd-tallet-keq-me-policine-vetem-agjentet-e-rusise-mund-ta-mohojne-kete-sukses-113486" }