1 vit burg për të rinjtë anglezë në Kamboxhia, shkak kërcimi porno (Foto)

Publikuar tek: bota, më 20:27 28-01-2018 1 vit burg për të rinjtë anglezë në Kamboxhia, shkak kërcimi porno (Foto)

Disa të rinj anglezë jamë përballur me probleme me ligjin në Kamboxhia.

Shkak ështrë bërë kërcimi i tyre në një dikskotekë të vendit. Të rinjtë anglezë kanë kërcyer me njëri-tjetrin duke demostruar pozicione seksuale. Ky kërcim është cilësuar si “kërcim pornografik” nga autoritetet vendase të cilat kanë hapur një seancë gjygjësore për ta.

Të rinjtë rrrezikojnë deri në 1 vit burgim sipas ligjeve të Kamboxhias.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_1.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01431679725647
array(1) { ["section"]=> string(77) "1-vit-burg-per-te-rinjte-angleze-ne-kamboxhia-shkak-kercimi-porno-foto-108270" }