1 vit nga vdekja e nënës, Kreshnik Spahiu bën dedikimin e fundit: Kurrë s'do të harrojmë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:31 22-10-2019 1 vit nga vdekja e nënës, Kreshnik Spahiu bën dedikimin e fundit: Kurrë s'do të harrojmë

Sot për politikanin Kreshnik Spahiu është një ditë e dhimbshme, pasi një vit më parë nëna e tij ndërroi jetë.

Spahiu ka zgjedhur ta kujtojë duke postuar disa foto dhe dedikimin kushtuar asaj.

Përmes një statusi në 'Facebook', ai shprehet i pikëlluar për humbjen e njeriut më të shtrenjtë.

'1 vit pa ty

Dedikimi im i fundit i një dashurie pa-fund

Vetëm 24 orë në Mëmëdhe.

LAMTUMIRË', shkruan Spahiu.

Kujtojmë që Kreshnik Spahiu prej disa kohësh jeton në Itali, por vazhdon të jetë aktiv në jetën politike në vend.

Dedikimi ndaj nënës:

E dashur nënë,

Me kujtimet e tua çdo ditë po lotojmë,

Në qiell dhe tokë, kurrë s'do të harrojmë,

Sa vite të lumtura, plot dritë na dhurove,

Mes dhimbjesh, papritur ti ike dhe shkove,

Të duam me shpirt o diell, o hënë,

Thellë në zemrat tona, jeton ti o nënë

72825028_204527627211170_2920424899098968064_n.jpg74424874_204527970544469_427248872566292480_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033157110214233
array(1) { ["section"]=> string(93) "1-vit-nga-vdekja-e-nenes-kreshnik-spahiu-ben-dedikimin-e-fundit-kurre-s-do-te-harrojme-183064" }