1-vjetori i Ajkës, dalin PAMJET nga FESTA madhështore (TORTA QË NUK DUHET HUMBUR)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:00 12-07-2019 1-vjetori i Ajkës, dalin PAMJET nga FESTA madhështore (TORTA QË NUK DUHET HUMBUR)

Në këtë 1 vjetor, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku kanë vendor t'i organizojnë një festë madhështore vajzës së tyre Ajkës.

Vetë Xhensila dhe miqtë e tyre kanë publikuar disa foto apo video nga festa e ditëlindjes së të voglës.

Ajo që vihet re është dekori i veçantë që ka zgjedhur Xhensila. Vendi i mbushur me tollumbace disangjyrëshe i jep një atmosferë të ngrohtë festës.

Por një vëmendje të madhe tërheq edhe torta, e cila ka formën e një ferme dhe jashtë saj është një lopë.

fykhij.jpg

-640-0-5d28d0c22c8d9.jpg

-640-0-5d28d00c7d2d4.jpg

-640-0-5d28d0bb45271.jpg

-640-0-5d28d00d1af85.jpg

-640-0-5d28d0658345c.jpg

ghvj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023988008499146
array(1) { ["section"]=> string(85) "1-vjetori-i-ajkes-dalin-pamjet-nga-festa-madheshtore-torta-qe-nuk-duhet-humbur-172026" }