'1-vjetori i martesës', Blero i dedikon Afronës fjalët më të ëmbla (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:25 21-09-2020 '1-vjetori i martesës', Blero i dedikon Afronës fjalët më të ëmbla (FOTO) Afrona - Blero

Blero dhe bashkëshortja e tij Afrona Dika festojnë sot 1-vjetorin e martesës së tyre.

Këngëtari i njohur ka zgjedhur t'i bëjë dashurisë së tij një dedikim shumë të ëmbël.

Ai ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga momentet më të bukura me Afronën, teksa shprehet se ajo i jep kuptim jetës së tij.

"Urime 1 vjetroi i marteses ton babyLove Love you 2 the moon and back. Ti i jep kuptim jetes time gjdo dit e ma shume", shkruan ai. 

Blero në fotot që ka publikuar ka shkruajtur poshtë tyre fjalë të çmuara si: Dashuria ime, jeta ime, të dashuroj. Një bashkëshort romantik dhe vërtet i përkushtuar ky Blero!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010398864746094
array(1) { ["section"]=> string(75) "1-vjetori-i-marteses-blero-i-dedikon-afrones-fjalet-me-te-embla-foto-221151" }