10 "ëngjëj” i shtohen pasarelës së Victoria Secret

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:48 29-04-2015 10

Brandi më i preferuar i të brendshmeve për femrat, “Victoria Secret” ka shtuar numrin e modeleve në regjistrin e lakmuar.

10 “engjëj” të ri do të sfilojnë me të brendshmet e “Victoria Secret” duke iu bashkuar modeleve të famshme si Lily Aldridge, Alessandra Ambrossio, Adriana Lima, Behati Prinsolo dhe Candice Swanepol. Ndryshimet në numrin e modeleve kanë ardhur pasi dy modelet Karlie Kloss dhe Doutzen Kroes anoncuan dorëheqjen si pjesë e “Victoria Secret” për t’iu dedikuar projekteve të tjera.

Disa nga emrat që do t’i bashkohen pasarelave me brandin më të dashur të femrave janë: Elsa Hosk dhe Kate Grigorieva nga Rusia, Jac Jagaciak e cila është modele polake, Lais Ribeiro nga Brazili, etj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023972988128662
array(1) { ["section"]=> string(53) "10-engjej-i-shtohen-pasareles-se-victoria-secret-9954" }