10 fotografi nga Arton Krasniqi që do t’ju lënë pa fjalë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:33 26-06-2015 10 fotografi nga Arton Krasniqi që do t’ju lënë pa fjalë

Arton Krasniqi, Tickmedia

Ndoshta i keni parë të qarkullojnë në internet disa fotografi të realizuara nga ajri në Shqipëri apo Kosovë. Në vendin tonë ka disa fotograf profesionist që ushtrojnë profesionin dhe hobin e tyre në të njëjtën kohë, por sot kemi vendosur të shkëputim 10 fotografi të mrekullueshme të realizuara nga Arton Krasniqi i “TickMedia”.

Plazhi i Portezit, Bisht-Pallë

Laguna e Divjakës

Liqeni i Komanit

Drimadhes, Dhërmi

Breshkë uji, Divjakë

Gjipe, Vlorë

Ura, Rahovec, Kosovë

Gjiri i Gramës, Karaburun

Tirana

Prishtina

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjendet i vdekur një 28-vjeçar në Mat, policia në vendngjarje
Dëmtohet shtëpia monument kulture e Abat Preng Doçit »
Article Logic
Execution time: 0.011784076690674
array(1) { ["section"]=> string(62) "10-fotografi-nga-arton-krasniqi-qe-do-t-ju-lene-pa-fjale-14720" }