10 vite në krahët e njëri-tjetrit, Rama publikon foto duke PUTHUR NË BUZË LINDËN (DHURATA PËR PËRVJETORIN)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:22 23-10-2020 10 vite në krahët e njëri-tjetrit, Rama publikon foto duke PUTHUR NË BUZË LINDËN (DHURATA PËR PËRVJETORIN) Edi dhe Linda Rama

Data 23 nëntor është datë e shënuar për kryeministrin, pasi 10 vite më parë Edi Rama, atëherë kryetar i opozitës kurorëzonte dashurinë me Linda Ramën.

Pas 10 vitesh çifti ka sjellë në jetë edhe një djalë, të cilin e kanë quajtur Zaho dhe jetojnë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Në këtë 10 vjetor Rama ka publikuar një foto duke puthur në buzë bashkëshorten e tij, e cila mban në duar një buqetë të madhe me lule.

 Të dy kanë fëmijë nga martesat e mëparshme, Rean dhe Gregun. Tre fëmijët e çiftit duket se gëzojnë marrëdhënie të mira bashkë pasi jo pak herë shfaqen në foto familjare së bashku.


122450314_679715519625991_1048024694218230371_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndërron jetë Ilir Zhiti, vëllai i shkrimtarit të njohur Visar Zhiti (Kaluan vite në burgjet e komunizmit)
Plane për fundjavë?! Moti me surpriza për sot dhe nesër (Parashikimi) »
Article Logic
Execution time: 0.0048060417175293
array(1) { ["section"]=> string(110) "10-vite-ne-krahet-e-njeri-tjetrit-rama-publikon-foto-duke-puthur-ne-buze-linden-dhurata-per-pervjetorin-224934" }