10-vjeçari i vjedh makinën të ëmës, i bën ‘zbor” policisë (Video)

Publikuar tek: bota, më 23:34 29-10-2017 10-vjeçari i vjedh makinën të ëmës, i bën ‘zbor” policisë (Video)

Një djalë vetëm 10 vjeç ka shkaktuar panik në autostradë dhe ka detyruar policinë ta ndjekë për 60 kilometra derisa kanë arritur ta ndalojnë.

Fëmija i mitur kishte vjedhur makinën e të ëmës së tij dhe po udhëtonte me shpejtësi në autostradë në Ohio të SHBA-ve. Një polic iu afrua me makinë dhe i bëri shenjë të ndalonte por djali i mohoi me kokë.

Pas disa minuta ndjekje, policia u detyrua të përplasë makinën duke e ndaluar, fatmirësisht pa e lënduar. 10-vjeçari gjatë ‘arrestimit’ qëlloi me shkelm një prej oficerëve dhe pështyu një tjetër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një trup i mistershëm qiellor zbulohet nga shkencëtarët e Nasa
Franca në krizë nga mungesa e gjalpit »
Article Logic
Execution time: 0.010854959487915
array(1) { ["section"]=> string(66) "10-vjecari-i-vjedh-makinen-te-emes-i-ben-zbor-policise-video-97662" }