10 vjet pa bërë seks, gruaja ia këput penisin burrit

Publikuar tek: bota, më 16:21 10-03-2017 10 vjet pa bërë seks, gruaja ia këput penisin burrit

Një grua indiane ia ka prerë organin seksual burrit të saj pasi është ankuar se prej 10 vitesh nuk ka kryer marrëdhënie seksuale me të.

28-vjeçarja Rita Yadav, e cila deklaroi pas ngjarjes së rëndë se në 11 vite martesë, për 10 vjet burri nuk pranonte të bënte seks me të dhe të kishte fëmijë, vendosi të hakmerret në mënyrën më të keqe.

ftyur6yu6yikokl.jpg

Ajo e ka pritur 31-vjeçarin Ved Prakash të kthehej nga puna si taksist dhe në momentin që ai është futur në dush e ka qëlluar me gur pas koke. Pasi ka rënë pa ndjenja për tokë, ajo ka marrë thikën dhe ia ka prerë organin gjenital.

28-vjeçarja e mbylli burrin në tualetë dhe u vetëdorëzua në polici duke treguar gjithçka. Ndërsa burri i përmend pas 30 minutash telefonoi në agoni një shokun e tij.

derterteryhj.jpg

Ai u dërgua në spital me urgjencë ku iu nënshtrua menjëherë ndërhyrjes kirurgjikale pasi kishte humbur edhe shumë gjak.

Fatmirësisht mjekët mundën t’i shpëtonin edhe jetën, edhe penisin.

degtrergjjj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lidhja direkte e analistit me BBC do t'ju bëjë të mbani barkun me dorë (Video)
Pranvera në Tokio sjell mrekullinë e luleve të qershisë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.012968063354492
array(1) { ["section"]=> string(57) "10-vjet-pa-bere-seks-gruaja-ia-keput-penisin-burrit-71463" }